Bette Davis Patara

Gelemiş Mahallesi Yalı Sokak. No; 32 PATARA Kaş-Antalya / Patara, Turkey
Patara, Turkey
Max Kişi: 2
Max Yetişkin: 2
Otelde Ödeme
Min Ödeme: 25%

ehrin karmaşasından doğaya kaçış planlayan, özel havuzlu villada butik, romantik  ve gözden uzak tatil hayal eden, sevdiği ile başbaşa Patara Kumsalı manzarasını seyredip, sessizliği dinlemek isteyen çiftler ve huzur arayan romantikler ile geniş aile ve arkadaş grupları için Prima Donna Premier

​Tatilden döndüğünde anlatacağı bir hikayesi ve göstereceği bol  manzara fotoğrafları olsun isteyenlere.

​Kedine ait özel alanları olan, huzurlu, dingin, sakin, sessiz tatil arayanlara.

​Sabah kalktığında, kuş sesleri eşliğinde, kendi kahvaltısını hazırlamayı seven, gün batımında uçsuz bucaksız Patara Kumsalı manzarasına karşı , özenle seçtiği etini bahçesinde BBQ yapmaktan keyif alan lezzet düşkünlerine.

​24,5 dönüm orman içi arazide, 10 villanın tamamını kiralayıp, 20 kişiye dek, tamamen size özel hale getirebileceğiniz ve kendi özel aşçınızı, bakıcılarınızı getirip ev gibi tatil yapabileceğiniz bir atmosfer Prima Donna Premier.

​8 Milyon metrekare Eren Dağı Ormanı içinde, hiçbir villamızın %100 korunaklı olmadığını da not düşelim buraya.Havuzlarımızı olabildiğince korunaklı yaptığımızı ve ana yoldan 5 km toprak dağ yolu ile ulaşılabilen gizli-saklı bir tepede olduğumuzu da hatırlatalım gelecek misafirlerimize.

Prima Donna Premier villalarında, çiftlik mimarisi içinde, 7/24 güvenlik hizmeti verilmektedir.

12 km uzunluğundaki Patara Kumsalına 7 km, Kalkan plajlarına 14 km, Dalaman Havalimanına 125 km, Kaş'a 35 km uzaklıkta, deniz seviyesinden 400 metre yukarıda, Unesco Tarihi Miras Listesinde yer alan Letoon ve Xanthos'a 20 dakika, Kaputaş Plajına 15 dakika uzaklıkta Prima Donna Premier'de lüksün tanımını yapmak sizin elinizde.

2
Aradığınız tarih aralığında müsait değil, Lütfen tarihleri değiştiriniz ya da konaklama şartlarını dikkate alarak arama yapınız.

Tesis Özellikleri

Diğer

Bahçe Manzarası
Bahçe Mobilyası
Buzdolabı
Nevresim
Ocak
Tam Donanımlı Mutfak Malzemesi
Yemek Masası
Yemek Takımı

Genel

Klima

Hizmetler

Mutfak
* İşaretli servisler ücrete tabidir.
Call Center