KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Kişiye Özel Seyahat Ve Tatil Tasarımcınız


    VillaOtelim.com Kaş Global Seyahat Acentesi bünyesinde faaliyet gösteren, yurtiçinde özellikle Kaş – Fethiye bölgesinde alışılagelmiş seyahat programlarının ötesinde yüksek kaliteli bir hizmet anlayışı çerçevesinde tamamen ‘’kişiye özel’’ tasarlanacak farklı seyahat programları organize etme prensibini benimsemiş bir seyahat ve tatil organizasyon sistemidir.

Özellikle içinde bulunduğumuz bu ‘’yeni normal’’ döneminde seyahat alışkanlıklarımızın nasıl değiştiğinin farkındayız. Bizler; birer organizatör ya da planlamacı olmadan evvel öncelikle kendimiz de seyahat eden birer turist bireyleriz. Mesai arkadaşım Burak örneğin organize paket turlardan hiç haz etmiyor, keza ben İsmail şahsen tatile çıkmadan önce hemen herkes gibi saatlerce, günlerce online kaynaklarda tatilimi planlamak adına vakit harcıyorum. Hemen hepimizin ortak noktası ise, en son karar aşamasına geldiğimizde yine de sözlü olarak, kanlı canlı bir şekilde, kalmak istediğimiz otelde daha önce kalmış, yemek istediğimiz restoranda daha önce yemiş, gezmek istediğimiz ören yerini daha önce gezmiş bir yakınımızdan deyim yerindeyse güvenilir bir uzman tavsiyesine kulak vermemiz olsa gerek.

Kalabalıklara hitap eden, artık standart hale gelmiş, her ne kadar güzel organize edilmiş olsa da bir nevi sürü psikolojisi ile hep aynı yerlerde aynı tek tip fotoğrafların çekildiği, aynı yemeklerin tadıldığı, aynı yerlerin gezilip görüldüğü klasik programlardan sıdkınız sıyrıldıysa ve kendi kişisel zevkleriniz, bütçeniz, seyahat amaç ve beklentileriniz doğrultusunda tatilinizde veya seyahatinizde daha farklı deneyimler yaşamak istiyorsanız, VillaOtelim.com deneyimli ve her biri alanında uzman ekibi ile sizlere özel danışmanlık ve seyahat tasarımı hizmetinde bulunmayı ve unutulmaz anılar biriktireceğiniz tatiller planlamayı amaçlamaktadır.

    Siz seyahatinizi uzman tasarımcılarımızın eline bırakın ve nerede kalayım, nereye gideyim, nerede ne yiyeyim diye düşünmekten ve planlamaya çalışırken ekran başında zaman kaybetmekten ve yorgun düşmekten kurtulun. Artık size düşen sadece nakdinize, vaktinize ve zevkinize göre sizler için tamamen özel tasarlanmış seyahat ve tatilinizin her dakikasının tadını çıkarmanız olacaktır.


Tatilinizi sizin için tasarlamamızı ister misiniz ?

Tecrübeli danışmanlarımızın sizler için hazırlayacağı hayal gibi tatile hazır mısınız ?

Sadece tıklamanız ve bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


İLETİŞİM

satis@villaotelim.com
0 549 358 56 57
Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı
    Gardenya 7/1 Daire: 1 İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.