KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺

Villa/Apart Daire Satış Sözleşmesi


Villa/Apart Daire SATIŞ SÖZLEŞMESİ


Rezervasyon yapmak istediğiniz Villa/Apart daire ve rezervasyon tarihleriniz belirtmiş olduğunuz, gerekli iletişim ve fatura bilgileri sizden talep edilir.Vermiş olduğunuz bilgiler dahilinde Ön Rezervasyon işleminiz yapılmış olur, Ön rezervasyon yapıldığı tarihten itibaren en geç; 3 iş günü içersinde toplam ucret ödenir yada konaklama yapacağınız Villa /Apart dairenin işletme vasfına ve anlaşma politikasına göre % lik oranda depozito alınır (Banka ‘Havale / EFT’, Kredi Kartından ‘Tek – Taksitli Çekim yada Mail Order’, Western Union Olarak ) ödemeniz tahsil edilir, geriye kalan ücret ( kalmışsa) villa tesliminde sözleşme yapıldıktan ve villa kontrolleri yapılıp, villa tesliminde peşin(Nakit) yada Kredi kartı yada banka Havale/EFT olarak alınır.

Depozito teslim alındığında en geç bir(1) iş günü içersinde tarafınıza yazılı olarak e-mail Rezervasyon Onayı Gönderilmektedir, Rezervasyon onayı içerisinde toplam ücret, alınan depozito tutarı ve giriş / çıkış tarihleri talep etmiş olduğunuz villanın adınıza rezerve edildiğini gösteren bilgiler yer alır.

Villa tesliminde teslim olunan demirbaşların sayımı yapılır ilanda belirtilen miktarda depozit alınır alınan depozit çıkış tarihinde villadaki demirbaş teslimi kiracı tarafından yapıldıktan sonra geriye ödeme yapılır.

Önemli Not:Villaotelim.com Web sayfamızdaki Villa/Apart daire sahipleri tarafından veya farklı acentalar tarafından da kiraya verilmektedir. Dolayısıyla doluluk durumunu gösteren online rezervasyon takvimi güncel olamayabilir. bu Villa/Apart dairelere online ödeme yapmadan önce bizlerle iletişime geçerek Villa/Apart’ın müsaitlik durumunu teyit etmeniz gerekir.

Tesise Giriş/Çıkış saatleri

Villa giriş saati : 16:00 (Öğleden sonra) olup, Çıkış saati : 10:00 (sabah) dır. Bu aradaki süre içersinde temizlik yapılmaktadır, Haftalık kiralama 7 gece 8 gündür, Villa teslimatı İlgili sorumlu kişi tarafından yapılmaktadır.

Villa/Apart tesis bakımları

Hizmet aldığınız süresince Villa/apart daire de herhangi bir arıza vs meydana gelmesi durumunda Görevliler tarafından ilgili,sorumlu kişi gözetiminde yapılmaktadır,azami özen ve alaka tarafımızca takip edilir.

Villa/Apart dairelerde’ genelde temiz yedek çarşaf ve yastık mevcuttur temizlik villa girişinden önce yapılır, misafir villaya giriş yaptığı tarihten itibaren villa içerisinde temizlik yapılmasını isterse ekstra temizlik ücreti belirlenerek iletilir ……… TL dir. – İlanlarımızda Belirtilen Haftalık (7 gece) Ücret dışında aksi belirtilmedikçe başka hiçbir ücret alınmaz fiyatlarımıza temizlik, elektrik, havuz ve bahçe bakımı, su vs dahildir.

Fatura ve Mali Sorumluluk

Alınan Hizmet ifası (konaklama hizmeti) olup konaklama gerçekleştikten sonra fatura düzenlenir .Düzenlenecek fatura tutarı anlaşmalı olduğumuz Villa /Apart tesis’in niteliğine göre ödenen ücret bedeli üzerinden kısmi yada toplam tutar üzerinden değişiklik gösterir.

Gayrimenkul gelirleri her yıl sonunda beyan edilmekte olup bazı Villa/Apart’lar işletme olmadıkları için Villa/Apart daireler için fatura kesilememektedir, Bu nedenle KDV dahil değildir ibaresi yer alabilir. Acentamız tüm işlemleri için kısmi konaklama hizmet faturası kesmektedir.

Ayrıca, yeni yasa gereği giriş sırasında kimlik bilgileri alınır KBS (Kimlik Bildirim Sistemi) veritabanına girilen kişilerin haricinde konaklayan kişi/kişiler hakkında yasal işlem yapılabileceğini, kanunen suç teşkil ettiğini bildiririz. giriş esnasında yaptığı sözleşme ile kiracıya bildirmektedir. Eksik ya da yanlış kimlik bildirimi yüzünden veya kimlik bilgisi sözleşmede yer almadan konaklama yapanlar ile ilgili oluşabilecek para cezasını kiracı ödemekle yükümlüdür. Misafir, bu sözleşmeyi okuyup bu şartları kabul ve taahhüt ettikten sonra rezervasyonu ve ödemeyi yaptığını kabul etmiş sayılır.

Müşteri Sorumlulukları

Evcil Hayvan, Villa/apart dairede de aksi belirtilmediği takdirde kabul edilmemektedir.

Müşteriler kiraladıkları Villa/apart dairenin tüm eşyalarını ve mobilyalarını kullanma hakkı vardır, Fakat tüm eşyaları, mobilyaları ve ekipmanları özenli temiz kullanacaklar, herhangi bir hasar verdiklerinde hemen evden sorumlu ilgili kişiyi haberdar edeceklerdir. Konakladıkları süre içinde villaya verecekleri her türlü hasarı, kaybettikleri her türlü eşyanın zararını villadan ayrılmadan ödeyeceklerdir. Müşteriler villa çevresindeki komşulara karşı anlayışlı olacaklar ve çevreyi rahatsız edecek her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklardır. Ayrıca kanunen yasak olan herhangi silah, uyuşturucu vb gibi maddeleri bulundurmayacaklar, kanunen aranan kişileri/kaçakları villada barındırmayacaklar, kısacası villa illegal hiçbir faaliyet için kullanılmayacaktır. Müşteri kiraladığı süre içinde kiralanan konutta kendi kusurundan dolayı meydana gelecek muhtemel kazalardan, zararlardan ve kendisine eşlik (refakat) eden diğer bireylerden de sorumludur.

Her Villa/Apart dairede açıklamalarında maksimum kişi sayısı belirtilmiştir , Kiralama süresince belirtilen ve makbuz/belgede onaylanan konuk sayısını geçmemelidir, evde kalacak insan sayısına çocuklar ve bebekler dahildir. Eğer evde kalabilecek maksimum insan sayısı geçilmişse fazla sayıdaki kişinin evden ayrılması istenecek veya belli oranda ekstra ücret talep edilecektir.

Villa/apart daire için ön rezervasyon aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlemler yapılmaktadır. Müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt eder. Müşterinin vermiş olduğu eksik yada yanlış bilgilerden kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

Hizmet kalitesini ölçmek ve daha iyi hizmet vermek adına tüm sabit telefon görüşmeleri kayıt altındadır.


Rezervasyonun İptal Edilmesi durumunda İade Koşulları

Rezervasyon tarihine 30 gün ve daha az kala yapılan iptallerde, toplam alınan bedel. Müşteriye geri ödenmeyecektir.

* Ölüm, Ameliyat, Ağır Hastalık, Doğum, Aile Bireyi Vefatları, Askerlik, Evlilik vb. Belgelendirilebilir Nedenlerden Ötürü Söz Konusu Belgenin Tarafımıza İletilmesi Koşulu İle Tamamen Ücretsiz İade Gerçekleştirilir. Söz Konusu Belge Tarafımıza İletilmez İse İadesiz İptal Koşulları Geçerli Olacaktır.

* Kiralama Yapan Kişi Ya da Kişiler Rezervasyondan Sonraki Aşamada Son 30 Gün İçinde Değil İse VillaOtelim Üzerinden Başka Bir Ürün İle Rezervasyon Değişikliği Yapılır.


İADESİZ İPTAL KOŞULLARI

Tarafımızdan Gerçekleştirilen İadesiz İptal Koşulları

* Kiralama Yapan Kişi ya da Kişilerin 3. Şahıslara Tekrar Kiralama Yapması,

* Kiralama Yapan Kişi ya da Kişilerin Tesislerin Kapasitesi Dışında Misafir Sayısı ile Konaklama Yapmak İstemesi,

* Kiralama Yapan Kişi ya da Kişilerin Geri Kalan Ödemeyi Eve Giriş Esnasında Vermemesi,

* Kiralama Yapan Kişi ya da Kişilerin Konaklama Sırasında Tesislerin ; Çevreyi Rahatsız Edecek Türden Gürültü – Görüntü Kirliliği Yaratması ve Site Kurallarına Uyulmaması, * Kiralama Yapan Kişi ya da Kişilerin Mücbir Sebepler Dışında Belirtilen Giriş Günü ve Saatinde Bölgede Olmaması ya da Kiralama Yapan Kişi ya da Kişilere irtibat Bilgilerinden Kesinlikle Ulaşılamaması,

* Kiralama Yapan Kişi ya da Kişilerin Rezervasyon Yapımı Esnasında Kiralama Koşulunda Yer Alan Hasar Depozitosu nu gününde Ödememesi, ( Her Tesiste depozito yer almaz, Rezervasyon Koşullarında Ekstralar Belirlenen Evler İçin Geçerlidir )

* Kiralama Yapan Kişi ya da Kişilerin Yapmış Olduğu Rezervasyon Tarihine 30 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Edebilir. Ancak Rezervasyon Son 30 Gün İçinde İptal Edilmek İstenirse Mülk Sahipleri İle Yapılan Koruma Anlaşması Kapsamında İade Edilemez ve Yatırılan Tüm Tutar Villa/Apart daire Sahibine Aktarılır.

Villa Standartlarınız Nelerdir?

Her Villa/Apart daire için açıklamalarda belirtilen koşullar web sayfamızdaki görseller .

Not: Villalarda -aksi belirtilmedikçe- jeneratör/güç kaynağı bulunmamaktadır. Ayrıca, altyapı yetersizliğinden kaynaklı olarak bölgesel elektrik ve su kesintisinden kaynaklı müşteri mağduriyetlerinden dolayı sorumluluk şirketimize ait değildir. 

Bir Problem Olursa Ne Yapmalıyım?

Tüm tatiliniz süresince, kiraladığınız tatil konutuyla ilgili her türlü sıkıntı ve şikayetlerinizle ilgili yetkili ve sorumlu kişi ile iletişime geçerek bilgi verebilir sorunun en hızlı çözümü için bizlerde takipçisi olacağız .

Kimden Teslim Alacağım?

Tüm Villa/apart lar, bulunduğu bölgedeki ilgili ve yetkili kişiler tarafından karşılanıp size tanıtılıp teslim edilecektir. tam olarak yerini, Villa/apart ın detay bölümünde yer alan “Harita Konumu” paneli aracılığıyla görebilirsiniz. Rezervasyon yapmış olduğunuz Villa/apart ın bulunduğu bölgeye ulaştığınızda size ayrıca iletilen ilgili görevli/yetkili telefonunu aramanız yeterli olacaktır gerekli bilgileri size aktardıktan sonra anahtarı size teslim edecektir.

Güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle villaotelim.com olarak önceliğimiz sizin memnuniyetiniz.İLETİŞİM

satis@villaotelim.com
0 549 358 56 57
Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı
    Gardenya 7/1 Daire: 1 İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.