KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺
İYİ SEÇİM!
  • DENEME DALIŞI: Deneme Dalışı - Discovery Dive: Daha önce hiç tüplü dalış yapmamış, eğitim almadan evvel bire bir dalış eğitmeni eşliğinde, kendinizi ve suyun altındaki güzellikleri deneyimlemek için güzel bir fırsat
  • DENEME DALIŞI: Deneme Dalışı - Discovery Dive: Daha önce hiç tüplü dalış yapmamış, eğitim almadan evvel bire bir dalış eğitmeni eşliğinde, kendinizi ve suyun altındaki güzellikleri deneyimlemek için güzel bir fırsat
  • DENEME DALIŞI: Deneme Dalışı - Discovery Dive: Daha önce hiç tüplü dalış yapmamış, eğitim almadan evvel bire bir dalış eğitmeni eşliğinde, kendinizi ve suyun altındaki güzellikleri deneyimlemek için güzel bir fırsat
  • DENEME DALIŞI: Deneme Dalışı - Discovery Dive: Daha önce hiç tüplü dalış yapmamış, eğitim almadan evvel bire bir dalış eğitmeni eşliğinde, kendinizi ve suyun altındaki güzellikleri deneyimlemek için güzel bir fırsat
  • Su altının muhteşem güzelliklerine inisiasyon
  • Deneyimli eğitmenler eşliğinde güvenli dalış deneyimi
  • Kaş'ın niçin dalış alanında bu denli meşhur olduğunu birebir yaşayarak anlama fırsatı
Deneme Dalışı - Discovery Dive: Daha önce hiç tüplü dalış yapmamış, eğitim almadan evvel bire bir dalış eğitmeni eşliğinde, kendinizi ve suyun altındaki güzellikleri deneyimlemek için güzel bir fırsat

Akdeniz’in en güzel tatil beldelerinden birinde, deneme dalışına katılarak su altının büyülü dünyasına açılan kapıları aralamak ister misiniz? Deneyimli eğitmenlerimiz sayesinde aslında dalışın ne kadar da güvenli ve eğlenceli olduğunu göreceksiniz. Bu yarım gün süren kurs sonrasında bir sonraki dalış maceranızın planlarını yapmaya başlayacaksınız bile! Günlük dalışlarımızda günde iki kez dalışa çıkıyoruz. Bu kursta kendi ekipmanlarınızı ayarlamayı, BC’yi kullanımını, su altında maske temizlemeyi ve regülatörünüzü ayarlamayı öğreneceksiniz. Ardından, dalış zamanı! Su altında olmaya alışacağınız ve kendinizi gittikçe daha rahat hissedeceğiniz bu süre boyunca eğitmeniniz daima sizin yanınızda olacak. Hazır olduğunuzda, oryantasyon ve denge kontrolü becerilerinizi geliştirmek için 5-10 metre derinliğe inebileceksiniz. Suyun altında geçireceğiniz toplam vakit ortalama olarak 20-30 dakika sürüyor. Başarı ile tamamlayacağınız bu yeni deneyimin ardından ayaklarınız bir süre yere basmayabilir.

1.dalış : Saat 09:30 da Limanda merkez cami karşısındaki ofisimizde buluşuyoruz. Saat 10:00 da teknemizin halatlarımızı alıp Kaş Limanından ayrılıyoruz. Hava durumuna ve seçilen dalış noktasının mesafesine göre yaklaşık 20-30 dakikalık bir seyirden sonra 1. dalış noktamıza demirliyoruz. Sabah dalışlarımız genellikle 12 adalar bölgesinde olmakta, öğleden sonraki dalışlarımız akıntı ve rüzgarın durumuna göre yarımada ve Limanağzı Mevkiinde yapılmaktadır. Sualtında geçireceğiniz süre yaklaşık 20 dakika olacaktır. Ancak brifing ve hazırlık aşamaları da dahil yaklaşık 3 saatlik bir geziye çıkmış olacaksınız.

Dalış sırasında deneyimli eğitmenlerimizden birisi sürekli sizin yanınızda olacak. Su altında geçen süre zarfında eğitmeniniz yanı başımızda bulunacak. Dalışa başlamadan önce brifing sırasında öğreneceğiniz temel haberleşme işaretleri sayesinde, su altında konuşamasanız da, eğitmeniniz ile basitçe haberleşebileceksiniz. Türkiye Su Sporları Federasyonunun kurallarına göre deneme dalışları maksimum 5 metre derinlik ile sınırlandırılmıştır. Kaş'ın berrak denizinde bu derinlik su altını keşfetmek için oldukça yeterlidir.

 Deneme dalışları, eğitim dalışları ve grup dalışlarımızı bitirdikten sonra saat 13:00 sularında demir alıp liman dönüyoruz. 2. dalışı yapmak isterseniz Öğle molasında dilediğiniz yerde öğle yemeği özgürlüğüne sahip oluyorsunuz.2.dalışİkinci dalışlar için saat 14:30 buluşup 15:00 te hareket ederek dalış lokasyonuna gidiyoruz. Dalışlarımız bittikten sonra limanımıza saat 17:45 ile 18:00 arasında Kaş Limanına dönmüş oluyoruz.


DAHİL OLANLAR:
Tüm gerekli dalış ekipmanları
çay ikramı

HARİÇ OLANLAR:
içecekler

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Yanınızda havlu ve mayonuzu getirmeniz yeterlidir. Diğer tüm ekipmanlar tarafımızdan sağlanmaktadır. Deneme dalışı yaptıktan sonra dilerseniz, 3 günlük eğitimimize katılıp sertifikalı dalgıç olabilirsiniz. Turu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

• Dalışlar maksimum dört kişilik gruplar halinde gerçekleştirilir ve her grubun başında bir eğitmen bulunur.

• 15 yaşından küçükler PADI kurslarına katılamazlar. 18 yaşından küçüklerin ise aile onayı almaları gerekmektedir.

• Hava şartlarına bağlı olarak programda değişiklikler yapılabilir.

• Her katılımcı “dalış sorumlulukları” ve “tıbbi beyan” belgelerini doldurmak zorundadır.

Tura gelmeden önce bilmeniz gerekenler.

• Tekne hareket saatinden 30dk öncesinde limanda hazır bulununuz.

• Dalışlardan önce alkol tüketilmemelidir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#22
LOKASYON:
Kaş
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
09:30 ve/veya 14:30 ofis önü
İPTAL POLİTİKASI:
1. Müşterinin satın aldığı hizmetin başlangıcını kaçırdığını ve ifayı sonradan kabul edeceğini yazılı olarak 24 saat içinde bildirmemesi durumunda, Acenta, müşteri adına yapılmış tüm rezervasyonları 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Müşteri’ye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
2. Bu rezervasyon kampanyalı/Erken satış kapsamında ise hiçbir koşulda rezervasyon iptali ya da değişikliği yapılamaz.
3. Müşteri, hizmetin başlamasına 15 gün kala öncesine kadar iptal veya vazgeçme talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Ancak yurtdışı seyahatlerinde vize alınmış ise vize bedeli iade edilmez.
4. Müşteri, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35’ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını cayma tazminatı olarak Acentaya ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Müşteri tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.
5. İndirimli hizmetin iptal/devri halinde Müşteri, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %50’sini, 7 günden az bir süre kala ise hizmet bedelinin tamamını Acenta’ya ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
6. Yapılmış olan rezervasyonların iptallerinde ilgili otellerin ve havayolu firmalarının kendi iptal şartlarının geçerli olmasından dolayı iptallere bağlı olarak, hiçbir şekilde Acenta’dan kaynaklanmaksızın veya Acenta’nın Müşteri’den herhangi bir talebi olmaksızın, o biletin/ havayolu firmasının veya otelin şartları gereğince Müşteri’den ödeme talep edilebilir.
7. Müşteri, satın almış olduğu tur, otel vb. programa devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareket tarihinden en az 7 gün önce Acenta’ya niyetini bildirerek rezervasyonunun, tur, otel vb. açısından geçerli tüm koşulları yerine getirecek ücüncü bir kişiye devredebilir. Bu durumda otel, tur vb. devir eden ve devir alan kişiler Acenta’ya karşı bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ek masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar. Devredilen otel, tur vb. ilgili olarak vize işlemi tamamlanmış olan müşterilerin vize bedelleri iade olmaz. Otel, tur vb. devir alan müşterierin ise vize sorumlulukları kendilerine ait olacaktır.
8. Acenta, gerekli gördüğü durumlarda müşteriye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında tedarikçi hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerleri ziyaret sıralarını değiştirebilir. Müşteri bu değişiklik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde rezervasyonu iptal edip, tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir. Bu durumda Müşterinin tazminat hakkı doğmaz.
9. Müşteri rezervasyonunu kendisinin veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutad iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden resmi rapor ile belgelemeleri halinde rezervasyon kesintisiz olarak iptal edilebilir. Rapor ile belgelenemeyen veya eksik belgelenen durumlarda Müşteri herhangi bir talepte bulunamayacaktır. Alınan tüm kesinti ve sair ödemeler otellerin veya tur operatörlerinin talepleri olup Acenta ile ilgisi bulunmamaktadır.
10. Oda tipi değişiklikleri, müşteri ekleme ve müşteri çıkarma taleplerinde, rezervasyonun kampanya ve ödeme koşulları, değişikliğin yapıldığı günün koşullarına göre güncellenir. İki veya daha fazla kişinin konakladığı rezervasyonlarda, bir kişinin ismi değişmesi durumunda, rezervasyonun kampanya ve ödeme koşulları, değişikliğin yapıldığı günün koşullarına göre güncellenir. Tek kişilik (single) konaklamalarda isim değişikliği iptal hükmündedir.
11. İlk değişiklikden sonra yapılacak tüm değişiklik işlemlerinde her bir işlem için 50.-TL/kişi başı işlem ücreti alınır.
12. Aracı firmadan yapılan değişiklik, iptal vb. durumlarda Acenta hiçbir sorumluluk kabul etmez. CAYMA HAKKI Müşteri, sözleşme konusu hizmetin kendisine veya gösterdiği kişiye ifası için iş bu sözleşmenin geçerlilik kazanmasından itibaren (7 ) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde Acenta’ya faks, e-mail yolu ile yazılı olarak bildirimde bulunulması zorunludur. Bu hakkın kullanılması halinde, Müşteri’ye veya 3. kişinin kullanımına sunulan hizmetin faturasının, Tur kayıt Formlarının Asıllarının Acenta’ya teslimi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde hizmet bedeli Müşteri’ye iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise, KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.
EKSTRALAR
100 TL
Su altı fotoğraf çekimi
60 TL
Misafir maske&şnorkel kullanımı

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

300TL

3 Saat

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

DENEME DALIŞI ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

satis@villaotelim.com
0 549 358 56 57
Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı
    Gardenya 7/1 Daire: 1 İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.