KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺
İYİ SEÇİM!
  • KAŞ  SEA KAYAK ( BÜYÜKÇAKIL KANO TURU ): Kaş BüyükÇakıl Plajından Kano Kaşta güneşli bir günde maviliklerin ve denizin keyfini KANO ile çıkarmak istemez misiniz? Denizin ve kıyıların tüm güzelliklerine tanık olmak için en güzel yollardan biri. Kaya mezarlarını görüp, sessiz bir plajda dinleneceğiniz ve eğer şanslıysanız carettalardan bir..
  • KAŞ  SEA KAYAK ( BÜYÜKÇAKIL KANO TURU ): Kaş BüyükÇakıl Plajından Kano Kaşta güneşli bir günde maviliklerin ve denizin keyfini KANO ile çıkarmak istemez misiniz? Denizin ve kıyıların tüm güzelliklerine tanık olmak için en güzel yollardan biri. Kaya mezarlarını görüp, sessiz bir plajda dinleneceğiniz ve eğer şanslıysanız carettalardan bir..
  • KAŞ  SEA KAYAK ( BÜYÜKÇAKIL KANO TURU ): Kaş BüyükÇakıl Plajından Kano Kaşta güneşli bir günde maviliklerin ve denizin keyfini KANO ile çıkarmak istemez misiniz? Denizin ve kıyıların tüm güzelliklerine tanık olmak için en güzel yollardan biri. Kaya mezarlarını görüp, sessiz bir plajda dinleneceğiniz ve eğer şanslıysanız carettalardan bir..
  • YÜZME, SPOR, MACERA, DOĞA...HEPSİ BİR ARADA
  • PLAJDAN SIKILANLARA HAREKET ETME İMKANI
  • KAŞ KIYILARINA DEĞİŞİK BAKIŞ AÇISI
  • KEYİFLİ, HUZURLU, ROMANTİK...DOLU DOLU BİR AKTİVİTE
Kaş BüyükÇakıl Plajından Kano Kaşta güneşli bir günde maviliklerin ve denizin keyfini KANO ile çıkarmak istemez misiniz? Denizin ve kıyıların tüm güzelliklerine tanık olmak için en güzel yollardan biri. Kaya mezarlarını görüp, sessiz bir plajda dinleneceğiniz ve eğer şanslıysanız carettalardan bir..

Kaş Büyük Çakıl Plajından Kano Kaş'ta Güneşli bir günde maviliklerin ve denizin keyfini KANO ile çıkarmak istemez misiniz? Denizin ve kıyıların tüm güzelliklerine tanık olmak için en güzel yollardan biri. Kaya mezarlarını görüp, sessiz bir plajda dinleneceğiniz ve eğer şanslıysanız carettalardan birini görebileceksiniz.

Bu tur için 7.00 ve 17.30 olmak üzere iki depar saatimiz bulunuyor.

Ofisimizin önünde toplandıktan sonra ekipmanlarla beraber bizi büyük çakıl plajına götürecek olan aracımıza biniyoruz. Çok kısa bir yolculuğun ardından ulaştığımız Büyük Çakıl plajı serin ve tertemiz suları ile Kaş’ın en popüler noktalarından biri. Buradan başlayan turda toplamda 5 km kürek çekiyor olacağız. Bunun ilk 4 km’sinde kıyıyı takip ederken, son 1 km’sinde Limanağzı fenerinden Büyük Çakıl plajına uzanan geçiş yapacağız. Yol üzerinde Limanağzı koyu kayalıkları üzerinde yer alan kaya mezarlarını da görme şansımız olacak. Sadece yürüyerek veya denizden ulaşılan Limanağzı’nın Kaş’ta görülmesi gereken yerler listesinde en başta yer aldığını da belirtelim. Burada vereceğimiz mola sırasında dileyenler denize girebilir, dileyenlerse kafelerden birine oturabilirler. Bundan sonraki kesimde gözlerinizi altınızdaki berrak denizden ayırmayın, çünkü burada çok sayıda olan carettalardan birini altınızdan geçerken görme şansınız çok yüksek! Limanağzı Deniz Fenerine kadar kıyı şeridini takip eden rotamız bu noktandan sonra karşıya geçerek Büyük Çakıl Plajı’na ulaşıyor. Tam bir daire çizdiğimiz bu tur yaklaşık 2 saat sürüyor. Kaş’ın en güzel kıyılarını karış karış gezeceğiniz, güneşlenirken bir yandan da egzersiz yapacağınız bu tur hem yeni başlayanlar hem de daha önce yapmış olanlar için son derece ideal. Bu turu rehberli bir şekilde yapabileceğiniz gibi, deneyimliyseniz eğer sadece ekipman kiralayarak da yapabilirsiniz. 

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Sabah 07.00 veya öğleden sonra 17.30 olmak üzere iki hareket seçeneği

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#19
LOKASYON:
Kaş (Kaş Büyükçakıl Plajı çıkışlı)
BULUŞMA:
Kaş Büyükçakıl Plajı
BİTİŞ:
Kaş Büyükçakıl Plajı
İPTAL POLİTİKASI:
1. Müşterinin satın aldığı hizmetin başlangıcını kaçırdığını ve ifayı sonradan kabul edeceğini yazılı olarak 24 saat içinde bildirmemesi durumunda, Acente, müşteri adına yapılmış tüm rezervasyonları 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Müşteri’ye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
2. Bu rezervasyon kampanyalı/Erken satış kapsamında ise hiçbir koşulda rezervasyon iptali ya da değişikliği yapılamaz.
3. Müşteri, hizmetin başlamasına 15 gün kala öncesine kadar iptal veya vazgeçme talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Ancak yurtdışı seyahatlerinde vize alınmış ise vize bedeli iade edilmez.
4. Müşteri, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35’ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını cayma tazminatı olarak Acentaya ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Müşteri tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.
5. İndirimli hizmetin iptal/devri halinde Müşteri, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %50’sini, 7 günden az bir süre kala ise hizmet bedelinin tamamını Acenta’ya ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
6. Yapılmış olan rezervasyonların iptallerinde ilgili otellerin ve havayolu firmalarının kendi iptal şartlarının geçerli olmasından dolayı iptallere bağlı olarak, hiçbir şekilde Acenta’dan kaynaklanmaksızın veya Acenta’nın Müşteri’den herhangi bir talebi olmaksızın, o biletin/ havayolu firmasının veya otelin şartları gereğince Müşteri’den ödeme talep edilebilir.
7. Müşteri, satın almış olduğu tur, otel vb. programa devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareket tarihinden en az 7 gün önce Acenta’ya niyetini bildirerek rezervasyonunun, tur, otel vb. açısından geçerli tüm koşulları yerine getirecek üçüncü bir kişiye devredebilir. Bu durumda otel, tur vb. devir eden ve devir alan kişiler Acenta’ya karşı bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ek masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar. Devredilen otel, tur vb. ilgili olarak vize işlemi tamamlanmış olan müşterilerin vize bedelleri iade olmaz. Otel, tur vb. devir alan müşterilerin ise vize sorumlulukları kendilerine ait olacaktır.
8. Acenta, gerekli gördüğü durumlarda müşteriye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında tedarikçi hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerleri ziyaret sıralarını değiştirebilir. Müşteri bu değişiklik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde rezervasyonu iptal edip, tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir. Bu durumda Müşterinin tazminat hakkı doğmaz.
9. Müşteri rezervasyonunu kendisinin veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutad iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden resmi rapor ile belgelemeleri halinde rezervasyon kesintisiz olarak iptal edilebilir. Rapor ile belgelenemeyen veya eksik belgelenen durumlarda Müşteri herhangi bir talepte bulunamayacaktır. Alınan tüm kesinti ve sair ödemeler otellerin veya tur operatörlerinin talepleri olup Acenta ile ilgisi bulunmamaktadır.
10. Oda tipi değişiklikleri, müşteri ekleme ve müşteri çıkarma taleplerinde, rezervasyonun kampanya ve ödeme koşulları, değişikliğin yapıldığı günün koşullarına göre güncellenir. İki veya daha fazla kişinin konakladığı rezervasyonlarda, bir kişinin ismi değişmesi durumunda, rezervasyonun kampanya ve ödeme koşulları, değişikliğin yapıldığı günün koşullarına göre güncellenir. Tek kişilik (single) konaklamalarda isim değişikliği iptal hükmündedir.
11. İlk değişiklikten sonra yapılacak tüm değişiklik işlemlerinde her bir işlem için 50.-TL/kişi başı işlem ücreti alınır.
12. Aracı firmadan yapılan değişiklik, iptal vb. durumlarda Acenta hiçbir sorumluluk kabul etmez. CAYMA HAKKI Müşteri, sözleşme konusu hizmetin kendisine veya gösterdiği kişiye ifası için iş bu sözleşmenin geçerlilik kazanmasından itibaren (7 ) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde Acenteye faks, e-mail yolu ile yazılı olarak bildirimde bulunulması zorunludur. Bu hakkın kullanılması halinde, Müşteri’ye veya 3. kişinin kullanımına sunulan hizmetin faturasının, Tur kayıt Formlarının Asıllarının Acenteye teslimi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde hizmet bedeli Müşteri’ye iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise, KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

TARİH VE FİYATLAR

500TL

2 Saat

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

KAŞ SEA KAYAK ( BÜYÜKÇAKIL KANO... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

satis@villaotelim.com
0 549 358 56 57
Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı
    Gardenya 7/1 Daire: 1 İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.