KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺
  • KEKOVA SEA KAYAK ( KANO TURU ): Kekova Deniz Kanosu Turu - Sea Kayaking Sunken City Akdeniz’in durgun sularında kürek çekerken, antik kalıntıları yakından göreceğiniz eğlenceli bir tur için hazır olun! Tersane koyunda vereceğimiz yüzme molası, Batık Şehir ve Simena harabeleri gezisi, leziz bir öğlen yemeği ve tabi ki bol güneş...
  • KEKOVA SEA KAYAK ( KANO TURU ): Kekova Deniz Kanosu Turu - Sea Kayaking Sunken City Akdeniz’in durgun sularında kürek çekerken, antik kalıntıları yakından göreceğiniz eğlenceli bir tur için hazır olun! Tersane koyunda vereceğimiz yüzme molası, Batık Şehir ve Simena harabeleri gezisi, leziz bir öğlen yemeği ve tabi ki bol güneş...
  • KEKOVA YARIMADASI
  • BATIKŞEHİR
  • SPOR İLE MACERAYI, YEŞİL İLE MAVİYİ BULUŞTURAN HARİKA BİR AKTİVİTE
  • KEKOVA YARIMADASINI KEŞFETMENİN ALTERNATİF VE EĞLENCELİ YOLU
Kekova Deniz Kanosu Turu - Sea Kayaking Sunken City Akdeniz’in durgun sularında kürek çekerken, antik kalıntıları yakından göreceğiniz eğlenceli bir tur için hazır olun! Tersane koyunda vereceğimiz yüzme molası, Batık Şehir ve Simena harabeleri gezisi, leziz bir öğlen yemeği ve tabi ki bol güneş...

Kekova Deniz Kanosu Turu - Sea Kayaking Sunken CityAkdeniz’in durgun sularında kürek çekerken, antik kalıntıları yakından göreceğiniz eğlenceli bir tur için hazır olun! Tersane koyunda vereceğimiz yüzme molası, Batık Şehir ve Simena harabeleri gezisi, leziz bir öğlen yemeği ve tabi ki bol güneş ile heyecan verici bir tur!

Tur aracımız saat 8.30’da Kaş meydanına yakın mesafedeki ofisimizin önünde hazır bekliyor olacak. 45 dakikalık bir transfer sonrasında kanolarımızın bulunduğu Üçağız köyüne ulaşıyoruz. Sizler hazırlıklarınızı yaparken rehberlerimiz de ekipmanların hazırlıklarını yapıyor olacak. Verilen güvenlik brifingi ve ayarlamaların ardından kayakları suya indirme vakti. Fakat bir çoğunuzun ilk defa yaptığını düşünerek, kanoya alışma ve anlatılanları denemek için bir vakit ayıracağız. Biraz daha güvenimiz kendine geldikten sonra maviliklere olan yolculuğumuz da başlıyor. Hedefimiz yaklaşık bir saatlik mesafedeki Kekova Adası. Adanın etrafındaki her yerde bir kalıntı bulunuyor, mola vereceğimiz ve üzerinde Bizans dönemine ait bir kilise kalıntısının bulunduğu Tersane Koyu da bunlardan biri. Kendimize gelmek için vereceğimiz yüzme molasının ardından Batık Şehir’e doğru kürek çekiyoruz. 2000 yıl önce gerçekleşen depremler sonrasında kentin bir kısmı sular altında kalır. Kentin yakınlarında yüzmek yasak fakat kano ile harabelere dokunacak kadar yaklaşmak mümkün, hatta suyun altındaki bazı kalıntılar dahi görülebiliyor. Göreceğiniz kalıntılar, rehberinizin anlatımlarıyla daha da bir anlam kazanacak. Çekeceğimiz fotoğrafların ardından öğlen yemeğini yiyeceğimiz Kaleköy’e doğru yol alıyoruz. Sadece yemek için gittiğimizi sanmayın, burası aynı zamanda Türkiye’nin en fotoğrafik köylerinden biri. Sadece yürüyerek veya denizden ulaşılabilen köy bir Likya kenti olan Simena harabelerinin tam üzerine kurulu. Yemek sonrasında vereceğimi serbest zamanda dilerseniz harabeleri gezebilir, her tarafı göre manzarasıyla Simena kalesine çıkabilir veya sokaklarını keşfedebilirsiniz. Son bir eforla küreklere asılıp, Teimeussa antik kentinin denizden görülen mezarlarının yanından geçiyor ve başladığımız nokta olan Üçağız’a geri dönüyoruz. Kaş’a dönüş yolunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#18
LOKASYON:
Kekova
YEMEK:
öğle yemeği
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
08.30 OFİS ÖNÜ
BİTİŞ:
16.30 KAŞ DÖNÜŞ
İPTAL POLİTİKASI:
1. Müşterinin satın aldığı hizmetin başlangıcını kaçırdığını ve ifayı sonradan kabul edeceğini yazılı olarak 24 saat içinde bildirmemesi durumunda, Acenta, müşteri adına yapılmış tüm rezervasyonları 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Müşteri’ye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
2. Bu rezervasyon kampanyalı/Erken satış kapsamında ise hiçbir koşulda rezervasyon iptali ya da değişikliği yapılamaz.
3. Müşteri, hizmetin başlamasına 15 gün kala öncesine kadar iptal veya vazgeçme talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Ancak yurtdışı seyahatlerinde vize alınmış ise vize bedeli iade edilmez.
4. Müşteri, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35’ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını cayma tazminatı olarak Acentaya ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Müşteri tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.
5. İndirimli hizmetin iptal/devri halinde Müşteri, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %50’sini, 7 günden az bir süre kala ise hizmet bedelinin tamamını Acenta’ya ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
6. Yapılmış olan rezervasyonların iptallerinde ilgili otellerin ve havayolu firmalarının kendi iptal şartlarının geçerli olmasından dolayı iptallere bağlı olarak, hiçbir şekilde Acenta’dan kaynaklanmaksızın veya Acenta’nın Müşteri’den herhangi bir talebi olmaksızın, o biletin/ havayolu firmasının veya otelin şartları gereğince Müşteri’den ödeme talep edilebilir.
7. Müşteri, satın almış olduğu tur, otel vb. programa devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareket tarihinden en az 7 gün önce Acenta’ya niyetini bildirerek rezervasyonunun, tur, otel vb. açısından geçerli tüm koşulları yerine getirecek ücüncü bir kişiye devredebilir. Bu durumda otel, tur vb. devir eden ve devir alan kişiler Acenta’ya karşı bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ek masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar. Devredilen otel, tur vb. ilgili olarak vize işlemi tamamlanmış olan müşterilerin vize bedelleri iade olmaz. Otel, tur vb. devir alan müşterierin ise vize sorumlulukları kendilerine ait olacaktır.
8. Acenta, gerekli gördüğü durumlarda müşteriye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında tedarikçi hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerleri ziyaret sıralarını değiştirebilir. Müşteri bu değişiklik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde rezervasyonu iptal edip, tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir. Bu durumda Müşterinin tazminat hakkı doğmaz.
9. Müşteri rezervasyonunu kendisinin veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutad iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden resmi rapor ile belgelemeleri halinde rezervasyon kesintisiz olarak iptal edilebilir. Rapor ile belgelenemeyen veya eksik belgelenen durumlarda Müşteri herhangi bir talepte bulunamayacaktır. Alınan tüm kesinti ve sair ödemeler otellerin veya tur operatörlerinin talepleri olup Acenta ile ilgisi bulunmamaktadır.
10. Oda tipi değişiklikleri, müşteri ekleme ve müşteri çıkarma taleplerinde, rezervasyonun kampanya ve ödeme koşulları, değişikliğin yapıldığı günün koşullarına göre güncellenir. İki veya daha fazla kişinin konakladığı rezervasyonlarda, bir kişinin ismi değişmesi durumunda, rezervasyonun kampanya ve ödeme koşulları, değişikliğin yapıldığı günün koşullarına göre güncellenir. Tek kişilik (single) konaklamalarda isim değişikliği iptal hükmündedir.
11. İlk değişiklikden sonra yapılacak tüm değişiklik işlemlerinde her bir işlem için 50.-TL/kişi başı işlem ücreti alınır.
12. Aracı firmadan yapılan değişiklik, iptal vb. durumlarda Acenta hiçbir sorumluluk kabul etmez. CAYMA HAKKI Müşteri, sözleşme konusu hizmetin kendisine veya gösterdiği kişiye ifası için iş bu sözleşmenin geçerlilik kazanmasından itibaren (7 ) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde Acenta’ya faks, e-mail yolu ile yazılı olarak bildirimde bulunulması zorunludur. Bu hakkın kullanılması halinde, Müşteri’ye veya 3. kişinin kullanımına sunulan hizmetin faturasının, Tur kayıt Formlarının Asıllarının Acenta’ya teslimi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde hizmet bedeli Müşteri’ye iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise, KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

TARİH VE FİYATLAR

350TL

7 Saat

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

KEKOVA SEA KAYAK ( KANO TURU ) ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

satis@villaotelim.com
0 549 358 56 57
Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı
    Gardenya 7/1 Daire: 1 İstanbul
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.