Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

 

Tesis Giriş-Çıkış Saatleri

 

Tüm konaklama hizmeti sunulan tesislerimize uluslar arası standartlar esas alınarak Otel için giriş saatleri 14:00 çıkış saatleri 12:00 ve Villa için giriş saatleri 16:00 çıkış saatleri 10:00 olarak belirlenmiştir. Olası bir aksaklık yada olağan dışı gelişmeler halinde belirlenen saatler değiştirilmek istenirse; bu durumu tesis giriş belgenizde bulunan tesis yetkilisinin iletişim bilgilerinden kendisine ulaşarak karşılıklı mutabakat neticesinde belirlemeniz gerekmektedir. Bu gibi bir durumda kişiler arasında çıkabilecek sorunlardan VillaOtelim sorumlu olmayıp, yalnızca yardımcı olmaya çalışacaktır.

 

Tesis Kapasitesi

 

Tüm konaklama hizmeti sunulan tesislerimizin; oda sayısına, yatak kapasitesine, toplu site kurallarına ve temizlik koşullarına bağlı olarak belirlenmiş bir kişi kapasitesi bulunmaktadır. Belirlenen bu kişi kapasitelerine; kanepe, çekyat, ek yatak gibi ekstra unsurlar dahil edilerek hesaplama yapılmıştır. Bu nedenle tesise varıldığında her kişi için ayrı bir yatak odası yada direkt yatak beklentisi olmaması gerekmektedir. Yine aynı nedenden ötürü kiralama esnasında belirtilen kişi kapasitesinden fazla kişi ile bu düşünceler ile seyahat edilmemesi önemle rica olunur.(bahsedilen kişiler bebek yada çocuk dahi olsa) Ayrıca konaklama süresince sonradan tesise müdahil olan kişi yada kişilerin konaklaması kesinlikle yasaktır. Tüm bu durumlardan zarar görmemek adına siz sayın misafirlerimizden rezervasyon esnasında şeffaf olmanızı ve rezervasyon bilgilerinin sunduğu hizmetleri net olarak kontrol etmenizi önemle rica ederiz.

 

Tesis Donanımı ve Çıkabilecek Problemler

 

Tüm konaklama hizmeti sunulan tesislerimizde; mutfak araç gereçleri, yatak, çarşaf, yastık, klima vb. tüm donanımlar kişi kapasitesine göre dizayn edildiğinden ötürü konaklama esnasında doğabilecek ziyaretler ve konaklama yapmadan gelecek misafirler için herhangi bir hizmet talebinde bulunulamaz. Tüm bunlardan haricen her hangi bir eksiklik yada arızada tarafımıza yada direkt olarak tesis yetkilisine ulaşarak çözüme kavuşturmanız mümkündür. Misafir girişinden önce her türlü kontrol tesis yetkilisi tarafından kontrol edilmiş olsa da yapısal ve yöre bazında çıkabilen problemler olmaktadır. Bu gibi durumlarda tesis yetkilisi 24 saat içinde sorunu çözüme kavuşturmak ile yükümlüdür. Doğabilecek tüm donanımsal sorunlardan VillaOtelim sorumlu olmayıp yalnızca yardımcı olmaya çalışacaktır

 

Tesis Temizliği

 

Tüm konaklama hizmeti sunulan tesislerimizde misafirlerimiz tatillerine başlamadan önce detaylı bir temizlik yapılır. Tüm özel kullanım eşyaları(çarşaf, havlu, yastık kılıfı, pike vb) temizi ile değiştirilir. Konaklama 7 ve 7 gece altında ise yalnızca girişten önce; ancak 7 gece üzerinde ise 2 kez olmak üzere temizlik hizmeti verilir. Bunun haricinde özel temizlik talebiniz ile ilgili durumları tesis yetkiliniz ile görüşmenizde sakınca yoktur.

 

Tesis Resim,Açıklama,Özellik,Konum ve Fiyat Bilgileri

 

VillaOtelim’de yer alan tüm tesislerin yayında olan resimleri birebir hilesiz gerçek resimler olup tarafımızca periyodik zamanlarda kontrolü sağlanmaktadır. Ancak bazı büyük turistik tesis, site vb. toplu konutlarda tesis yetkilisi örnek tesis resmi yüklemiş olabilir. Bu gibi durumlarda değişen her hangi bir konfor, donanım yada m2 farkı bulunmadığı gibi böyle bir durumda aynı kriterlerde konaklayacağınızdan şüpheniz olmasın. Değişen unsurlar; mobilya ve donanım renkleri, mobilya ve donanım konumları, tesis konumudur.

 

Tesis Depozitosu

 

Genellikle tüm konaklama hizmeti sunulan tesislerimizde tesisin size ve sizden sonraki misafirlere donanımsal ve yapısal olarak eksiksiz sunulması amaç edinilerek alınan ücrettir. Alınan ücret tesis yetkilisi tarafından size makbuz veya depozito aldığına dair yazılı belge teslim edilerek tahsil edilir. Konaklama bitiminde tesiste yapılan kontrol neticesinde her hangi bir zarar veya eksiklik olmaması durumunda depozito iade edilir.

 

Ücret Akışı

 

Tüm konaklama hizmeti sunulan tesislerimizin rezervasyon neticesinde alınmış olan ödeneği; içerisinden hizmet bedelimiz tahsil edilerek tamamı ile tesisi sizin adınıza rezerve etmek amacı ile tesis yetkilisine aktarılır. Rezervasyonu kesinleştirmek adına ödemeniz gereken minimum tutar ; %30 ile %60 arasında tesislere göre değişiklik göstermektedir. İptal, İade gibi detaylar için iptal koşulları bölümümüze göz atabilirsiniz.

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

 

www.villaotelim.com ‘un tesis yetkilisi ve tatilcileri birleştiren bir ilan platformu olarak hizmet vermektedir. Amacı her iki tarafında hukuksal ve etik haklarını gözeterek bir güvenli bir rezervasyon ortamı sunmaktır. İnternet sitesine girilen her ilanın her ne kadar kontrolü yapılıyor olsa dahi bu bir süreç olup, bu süre zarfında girilen; yanlış bilgiler, açıklamalar, resimler, konum bilgileri, fiyatlar ve takvim bilgileri dahil olmak üzere tüm yayın unsurlarından YALNIZCA İLANI YÜKLEYEN KULLANICI (TESİS YETKİLİSİ) SORUMLUDUR. Ancak kaliteli tatil ve %100’de %100 misafir memnuniyeti hedefleyen www.villaotelim.com doğabilecek her türlü sorunu çözümü kavuşturmak adına her zaman siz sayın misafirlerimize yardımcı olmaya çalışacaktır.